Sale do rewalidacji indywidualnej

W drugim semestrze roku szkolnego 2013/2014, dla naszych uczniów została pozyskana na terenie szkoły kolejna sala do rewalidacji.

Sala 114, która mieści się na pierwszym piętrze jest doposażona w laptopa oraz drukarkę, tylko dla naszych celów. Uczniowie mogą korzystać z nowoczesnych programów poprawiających jakość czytania, koncentrację, czy też pamięć. Warunki pracy są optymalne. Sala jest kameralna, cicha, jasna, wyposażona w nowoczesne meble, które poprawiają komfort pracy. W dalszym ciągu będziemy dbać o pozyskiwanie materiałów edukacyjnych wpływających na jakość pracy i ciekawość zajęć .

Druga sala 202a mieści się na drugim piętrze. Rozmiar i rozmieszczenie sprzętów w sali pozwala na prowadzenie zajęć dla większej ilości dzieci. Tutaj możemy realizować z dziećmi najbardziej szalone projekty , przygotowywać je do występów, przedstawień, czy wykonywać przestrzenne prace, które wymagają miejsca.