13 stycznia 2015

Konkurs na LOGO Centrum Mediacji Szkolnej i Rówieśniczej rozstrzygnięty !!!

Z radością informuję, że konkurs na projekt graficzny logo Centrum Mediacji Szkolnej
i Rówieśniczej przy ZKPiG nr 33 został rozstrzygnięty!

Wpłynęło 113 prac z 8 gdańskich szkół: podstawowych, gimnazjalnych
i ponadgimnazjalnych.  Jury obradowało w dniu 12 stycznia 2015r. w składzie:

• Wicedyrektor Wydziału Rozwoju Społecznego – Pani Mariola Paluch
  • Nauczyciel zajęć technicznych i artystycznych – Pani Małgorzata Rząca
  • Profesor sztuki Jan Buczkowski – profesor nadzwyczajny Politechniki Gdańskiej, Wydział Architektury Katedra Sztuk Wizualnych
  • Pan Andrzej Stelmasiewicz prezes zarządu Fundacja Wspólnota Gdańska

Zgodnie z regulaminem przyznano miejsce I, II i III oraz 10 wyróżnień. Prace wyróżnione zostaną opublikowane na stronie internetowej szkoły i wezmą udział w konkursie internautów. Zapraszamy wszystkich do głosowania w dniach: 16 stycznia do 21 lutego 2015r!

Wszystkie prace nagrodzone zostaną opublikowane na stronie internetowej szkoły oraz wyeksponowane podczas Dnia Otwartego w dniu 27 lutego 2015r. kiedy to odbędzie się oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie nagród.

Serdecznie zapraszamy autorów nagrodzonych prac wraz z opiekunami na uroczystość 27 lutego 2015r. o godz. 9.00

LISTA NAGRODZONYCH

I miejsce– ucz. Agnieszka Urbańska, klasa I, Gimnazjum nr 49,     Gdańsk

II miejsce  – ucz. Zuzanna Jusyk, klasa II, Szkoła Podstawowa nr  61, Gdańsk

III miejsce- ucz. Celina Meller, klasa I TOR, Zespół Szkół Architektury Krajobrazu i Handlowo – Usługowych, Gdańsk

LISTA WYRÓŻNIONYCH

1. Nikola Stefanowska, kl. I, Zespół Szkół Architektury i Krajobrazu
    i Handlowo – Usługowych.
  2. Natalia Miller, kl. I, Zespół Szkół Architektury i Krajobrazu i Handlowo – Usługowych.
  3. Michał Bednarek, kl. II, Szkoła Mistrzostwa Sportowego nr 3
  4. Filip Ossowski, kl. I, Szkoła Mistrzostwa Sportowego nr 3
  5. Amelia Bielawska, kl. IV, Szkoła Podstawowa nr 61
  6. Klaudia Czaja, kl. I, Zespół Szkół Architektury i Krajobrazu i Handlowo – Usługowych.
  7. Kinga Andrzejczyk, kl. I, Zespół Szkół Architektury i Krajobrazu
    i Handlowo – Usługowych.
  8. Robert Olter, kl. I, Zespół Szkół Architektury i Krajobrazu i Handlowo – Usługowych.
  9.  Karolina Rybarczyk, kl. I, Zespół Szkół Architektury i Krajobrazu
  10.  Patryk Wendowski, kl. I, Zespół Szkół Architektury i Krajobrazu
    i Handlowo – Usługowych.

Serdecznie gratulujemy wszystkich nagrodzonym!

zapraszamy do galerii

KK