Informujemy, że zgodnie z Uchwałą nr XXXVII/978/2017 Rady Miasta Gdańska z dnia 30 marca 2017 roku w sprawie dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjów do nowego ustroju szkolnego Gimnazjum nr 21 od 1 września wejdzie w skład Ogólnokształcących Szkół Sportowych

W naszym Zespole każdy jest ważny!

Gimnazjum nr 21
im. Dziedzictwa Pontyfikatu
Jana Pawła II w Gdańsku
Start Kontakt Galerie Aktualności szkola w katalogu Gwiazdor

Dobre słowo dla Ciebie:

23 czerwca 2017

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Tradycyjnie już uroczysty apel był wspólnym świętem dla uczniów z Gimnazjum nr 21 i Szkoły Mistrzostwa Sportowego nr 3. Galę poprowadził przewodniczący Samorządu Uczniowskiego, uczeń klasy 3 SMS Mikołaj Bogucki. Były przemowy (p. dyrektor I. Klein, ks. Mateusza Konkola, uczennicy Dominiki Serkowskiej i Rodziców uczniów klasy II SMS), przekazanie sztandaru klasom drugim, wyróżnienia, nagrody, rozstrzygnięcie konkursu na Super Klasę, dyplomy i prezentacje klas trzecich, które podsumowały swoje trzy lata nauki w ZKPiG nr 33. Najlepsi absolwenci: Dominika Serkowska (G-21) i Jakub Kraut (SMS-3) obdarowani zostali statuetkami i jednorazowymi stypendiami. Po gali był czas na wspólne, ostatnie zdjęcia klas trzecich z wychowawcami, a następnie młodzież udała się do swoich sal, by już w kameralnych warunkach spędzić ostatnie chwile przed upragnionymi wakacjami w gronie kolegów , koleżanek i wychowawców.

M. Wojciechowska

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
40 0.14880299568176