23 czerwca 2017

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Tradycyjnie już uroczysty apel był wspólnym świętem dla uczniów z Gimnazjum nr 21 i Szkoły Mistrzostwa Sportowego nr 3. Galę poprowadził przewodniczący Samorządu Uczniowskiego, uczeń klasy 3 SMS Mikołaj Bogucki. Były przemowy (p. dyrektor I. Klein, ks. Mateusza Konkola, uczennicy Dominiki Serkowskiej i Rodziców uczniów klasy II SMS), przekazanie sztandaru klasom drugim, wyróżnienia, nagrody, rozstrzygnięcie konkursu na Super Klasę, dyplomy i prezentacje klas trzecich, które podsumowały swoje trzy lata nauki w ZKPiG nr 33. Najlepsi absolwenci: Dominika Serkowska (G-21) i Jakub Kraut (SMS-3) obdarowani zostali statuetkami i jednorazowymi stypendiami. Po gali był czas na wspólne, ostatnie zdjęcia klas trzecich z wychowawcami, a następnie młodzież udała się do swoich sal, by już w kameralnych warunkach spędzić ostatnie chwile przed upragnionymi wakacjami w gronie kolegów , koleżanek i wychowawców.

M. Wojciechowska