14 czerwca 2017

Kasieńka

Grupa uczniów z G-21 i SMS-3 wybrała się dzisiaj do Miejskiego Teatru Miniatura na spektakl "Kasieńka" w reżyserii Anny Wieczur-Bluszcz.

Recenzja:

Spektakl „Kasieńka” chwyta za gardło, wzrusza, skłania do przemyśleń zarówno dorosłych, jak i nastolatki. To świetna propozycja skierowana do młodzieżowej widowni, autentyczna i szczera. Może stać się również punktem wyjściowym dla nauczycieli do dyskusji o tolerancji, poczuciu wyobcowania, relacjach rówieśniczych, dojrzewaniu i jego problemach. Nie ma zbyt wiele takich spektakli w Trójmieście, dlatego warto się na niego wybrać.

Dorota Karaś, "Gazeta Wyborcza"

M. Wojciechowska