Informujemy, że zgodnie z Uchwałą nr XXXVII/978/2017 Rady Miasta Gdańska z dnia 30 marca 2017 roku w sprawie dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjów do nowego ustroju szkolnego Gimnazjum nr 21 od 1 września wejdzie w skład Ogólnokształcących Szkół Sportowych

W naszym Zespole każdy jest ważny!

Gimnazjum nr 21
im. Dziedzictwa Pontyfikatu
Jana Pawła II w Gdańsku
Start Kontakt Galerie Aktualności szkola w katalogu Gwiazdor

Dobre słowo dla Ciebie:

7 czerwca 2017

Trudy życia nastolatka

Była sobie dziewczynka

Trudy życia nastolatka Zobacz zdjęcia

Dnia 07. 06. 2017r. grupa uczniów z Gimnazjum nr 21 i Szkoły Mistrzostwa Sportowego nr 3 wybrała się do kina Helios na ostatnie w tym roku szkolnym zajęcia z cyklu Kino na Temat. Spotkanie poprowadziła dziennikarka Gazety Wyborczej Trójmiasto p.Katarzyna Fryc. Młodzież obejrzała film "Była sobie dziewczynka" i wzięła udział w dyskusji na temat: "Trudy życia nastolatka".

M. Wojciechowska

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
42 0.14143586158752