8 czerwca 2017

Ankieta dla rodziców

"Drodzy Rodzice i Opiekunowie,
zwracamy się do Was z prośbą o wyrażenie opinii na temat funkcjonowania szkoły, w której uczy się Wasze dziecko (dzieci), oraz dostępności usług wspierających wychowanie i rozwój dziecka w Gdańsku. Wyniki ankiety posłużą do bardziej precyzyjnego planowania oraz rozwijania działań podejmowanych przez Miasto Gdańsk w sferze edukacji w związku z realizacją Strategii Rozwoju Miasta Gdańsk 2030 Plus oraz Programu Operacyjnego Edukacja.

Ankieta jest anonimowa. Przewidywany czas potrzebny na jej wypełnienie to 15 minut.

Urząd Miejski w Gdańsku"

Oto link do ankiety: