29 kwietnia 2016

Życie młodego sportowca - siatkarza

Prezentacja projektu edukacyjnego

Życie młodego sportowca - siatkarza Zobacz zdjęcia

Dzisiaj na trzeciej godzinie lekcyjnej odbyła się prezentacja projektu edukacyjnego podzielonego na dwie części. Pierwszą zaprezentował w marcu Michał B. z klasy III SMS, a drugą przedstawili Bartosz W. i Olaf W. z klasy II SMS. Wszyscy zgromadzeni usłyszeli, jak wygląda tydzień zajęć i treningów młodych siatkarzy; gdzie i jak trenują; jakie zadania stoją przed poszczególnymi zawodnikami na boisku; jak ważna jest dieta w życiu sportowca i w jaki sposób obliczać dzienne zapotrzebowanie kcal. Panowie bardzo dobrze przygotowali się do występu, więc nie powinna dziwić pochwała p. dyrektor ! :)

M. Wojciechowska

42 0.14719295501709