Informujemy, że zgodnie z Uchwałą nr XXXVII/978/2017 Rady Miasta Gdańska z dnia 30 marca 2017 roku w sprawie dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjów do nowego ustroju szkolnego Gimnazjum nr 21 od 1 września wejdzie w skład Ogólnokształcących Szkół Sportowych

W naszym Zespole każdy jest ważny!

Gimnazjum nr 21
im. Dziedzictwa Pontyfikatu
Jana Pawła II w Gdańsku
Start Kontakt Galerie Aktualności szkola w katalogu Gwiazdor

Dobre słowo dla Ciebie:

29 kwietnia 2016

Życie młodego sportowca - siatkarza

Prezentacja projektu edukacyjnego

Życie młodego sportowca - siatkarza Zobacz zdjęcia

Dzisiaj na trzeciej godzinie lekcyjnej odbyła się prezentacja projektu edukacyjnego podzielonego na dwie części. Pierwszą zaprezentował w marcu Michał B. z klasy III SMS, a drugą przedstawili Bartosz W. i Olaf W. z klasy II SMS. Wszyscy zgromadzeni usłyszeli, jak wygląda tydzień zajęć i treningów młodych siatkarzy; gdzie i jak trenują; jakie zadania stoją przed poszczególnymi zawodnikami na boisku; jak ważna jest dieta w życiu sportowca i w jaki sposób obliczać dzienne zapotrzebowanie kcal. Panowie bardzo dobrze przygotowali się do występu, więc nie powinna dziwić pochwała p. dyrektor ! :)

M. Wojciechowska

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
42 0.14719295501709